Pradžia

Karjera

#ČIAGERABŪTI IR DIRBTI!

Ar darbas gali turėti skonį? Jei kalbame apie darbą, kuriame gera būti – taip! Koks darbo mūsų kolektyve skonis? Saldus kaip austriško pyrago padažas ir malonus gomuriui it sūrio „fondue“. O taip pat kupinas šiltų akimirkų bei kuriantis šypsenas. Kitaip tariant – jame tiesiog gera dirbti. Čia gera ne tik dirbti, bet ir ragauti, dalintis akimirkomis (ir maistu), susitikti, juoktis, kurti. Kviečiame prisijungti ir kartu kurti darbą su savu skoniu!

Esame didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse. Savo svečiams siūlome skanų ir kokybišką maistą, malonią aplinką ir aptarnavimą bei draugišką atmosferą. Įkurtas 1997 m. ir jau trečią veiklos dešimtį skaičiuojantis viešojo maitinimo tinklas yra sulaukęs klientų pripažinimo ir subūręs gausų nuolatinių lankytojų ratą. „Čili“ šeima – daugiau nei 600 darbuotojų dirbančių daugiau nei dvidešimtyje restoranų, didžiuosiuose Lietuvos miestuose.


KODĖL VERTA RINKTIS „ČILI PIZZA“?


Pietumis vaišiname mes! 
Maistas yra jėga, todėl „Čili Pizza“ darbuotojams siūlome nemokamą maitinimą darbo metu. Patiekalus ir gėrimus siūlome rinktis iš specialaus, mūsų darbuotojams skirto asortimento.

 

Esame ilgai ir stabiliai veikianti įmonė  

Džiaugiamės, kad esame viena stabiliausių ir ilgiausią istoriją turinčių viešojo maitinimo įmonių Lietuvoje, tad kviečiame prisijungti prie jau 26 metus skaičiuojančios organizacijos kolektyvo.

 

Elektroniniai arbatpinigiai
Esame pirmieji, kurie sėkmingai įdiegėme asmeninių elektroninių arbatpinigių sistemą aptarnaujančiam personalui. Asmeniniai arbatpinigiai tiesiai į tavo banko sąskaitą.


Karjeros galimybės
„Čili Pizza“ – puiki vieta tavo karjerai. Daugiau nei 80 % šiuo metu dirbančių restoranų vadovų savo karjerą pradėjo „Čili Pizza“ restoranuose.
Kviečiame augti kartu.


Po darbo pasirūpinsime saugia tavo kelione namo
Rūpinamės darbuotojų saugumu, todėl kaskart baigus darbą vėlyvu paros metu pasirūpinsime tavo kelione namo.


Didelės nuolaidos mūsų restoranuos
Visada laukiame tavęs! Pietauk, vakarieniauk ar tiesiog užsuk kavos ir deserto su draugais ar artimaisiais po darbo. Suteikiame dideles nuolaidas mūsų meniu asortimentui.

 

 

„ČILI PIZZA“ DARBO PASIŪLYMAI: čia

Tęsti apsipirkimą Apmokėti