Pradžia

Naujiena - SCROCCHIARELLA picos

SCROCCHIARELLA 
(tariama skro-kia-re-la ) 


Kadangi labai mėgstam picas nuolat ieškome būdų pasiūlyti ir savo svečiams kažką naujo, neatrasto, bet nepaprastai gardaus ir štai po ilgų paieškų, pagaliau galime Jus supažindinti su gardžiąja Romos pica. Scrocchiarella - Romos pica su itin traškiu pagrindu ir tįstančiu mozzarella sūriu. Šios picos išsiskiria savo forma bei neįprastu paruošimo būdu pagal specialų, tikrąsias italų tradicijas puoselėjantį receptą. Puri ir minkšta tešla kasdien ruošiama rankomis ir brandinama net 24 valandas!  Picos tešla pasižymi elastingumu ir ypatingu lengvumu. Po brandinimo tešla kepama aukštoje temperatūroje krosnyje, tad iškepus ji įgauną unikalią traškią plutelę.

Savo svečiams siūlome paragauti net 4 skirtingus Romos picos skonius. Susipažinkite!

  • ROMOS PICA SU GRILL DARŽOVĖMIS Trinti pomidorai, mocarela, raudonosios ir geltonosios paprikos, ant grotelių keptos cukinijos, baklažanai ir pievagrybiai, kietasis sūris, česnakų laiškai, pesto padažas, alyvuogių ir bazilikų aliejus.
  • ROMOS PICA SU VYTINTU KUMPIU Trinti pomidorai, mocarela, vytintas Serano kumpis, vyšniniai pomidorai, kietasis sūris, saulėje džiovinti pomidorai, alyvuogės, balzamiko padažas, alyvuogių ir bazilikų aliejus.
  • ROMOS PICA SU VIŠTIENA Trinti pomidorai, mocarela, kepti vištų kumpeliai, čederio sūris, marinuoti raudonieji svogūnai, BBQ-Chipotle padažas, vyšniniai pomidorai, špinatai, alyvuogių ir bazilikų aliejus.
  • ROMOS PICA MARGARITA Trinti pomidorai, mocarela, pesto padažas, vyšniniai pomidorai, alyvuogių ir bazilikų aliejus.

PARAGAUKITE IR NUSIKELKITE Į ROMĄ AKIMIRKSNIU!

Tęsti apsipirkimą Apmokėti