Emocijoms, kurios netelpa namuose

Stebėti sportą ČILI – apsimoka

Sirgalio pasas

Sirgalio pasas

Stebėkite rungtynes ČILI restoranuose, rinkite antspaudus ir gaukite prizus!

Loterija

Loterija

Rungtynių dienomis mėgaukitės maistu bei gėrimais, registruokite kvitą ir laimėkite metinį ČILI abonementą!

Sirk už savo komandą

Sirk už savo komandą

Laimėjo Žalgiris ar futbolo komanda, kurią palaikote? Pritaikysime 20 % nuolaidą maistui bei gaiviesiems gėrimams!

Sirgalių meniu

Sirgalių meniu

Rimtiems sirgaliams – rimtos nuolaidos. Rungtynių sezonui paruošėme specialų meniu. Jame rasite gėrimus bei užkandžius, be kurių sunkiai įsivaizduojame sporto stebėjimą!

Pasiūlymai galioja pateikus Mylimiausią kortelę Rungtynių grafikas
Kampanijos taisyklės

Loterijos registracija

  * Būtina informacija
  Kampanijos laikotarpis: 2022.11.20 - 2023.04.14

  KAMPANIJOS „EMOCIJOMS, KURIOS NETELPA NAMUOSE“ TAISYKLĖS

  1. Bendrosios taisyklės

  1.1. Kampanijos „ EMOCIJOMS, KURIOS NETELPA NAMUOSE “ (toliau – Akcija) užsakovas ir paslaugų teikėjas yra UAB „Čili Pica“, toliau tekste – „Organizatorius“.

  1.2. Kampanija vyksta nuo 2022 m. lapkričio 20 d. iki 2023 m. balandžio 14 d. (imtinai).

  2. KAMPANIJOS „ EMOCIJOMS, KURIOS NETELPA NAMUOSE “ Akcijų aprašymai

  2.1. Akcija „Sirk už savo komandą!”

  2.1.1. Futbolo Pasaulio taurė

  Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose transliuojamų 2022 m. futbolo Pasaulio taurės rungtynių transliacijos metu sirkite už pasirinktą futbolo komandą paprašę padavėjo ČILI Sirgalio lipduko, kuriame padavėjas įrašys komandos pavadinimą už kurios pergalę sergate, jei atspėsite - gausite 20 % nuolaidą kvitui. Lipduko galite prašyti padavėjo nuo rungtynių pradžios praėjus ne daugiau nei 30 min. Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja alkoholiniams gėrimams bei tabako ir nikotino gaminiams. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.cili.lt/rungtynes. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai.

  2.1.2. Eurolygos krepšinio rungtynės

  Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose transliuojamų Eurolygos rungtynių metu sirkite už Lietuvos Žalgirio krepšinio rinktinę, o rinktinei laimėjus - gaukite 20 % nuolaidą kvitui atsiskaitymo metu padavėjui pasakius nuolaidos kodą: „mes už Žalgirį!”. Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja alkoholiniams gėrimams bei tabako ir nikotino gaminiams. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.cili.lt/rungtynes. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai.

  2.2. Akcija „Sirgalių meniu“

  Rungtynių sezonui Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ČILI restoranuose paruošėme specialų sirgalių meniu. Jame rasite gėrimus bei užkandžius be kurių sunkiai įsivaizduojame sporto stebėjimą. Sirgalių meniu pasiūlymams yra taikomos specialios nuolaidos, kurios su kitomis papildomomis nuolaidomis nėra sumuojamos. Meniu pasiūlymas galioja nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai, tik vieną valandą iki futbolo ar krepšinio transliacijos pradžios bei jos metu. Negalioja užsisakant maistą išsinešti ir ne rungtynių transliacijos metu. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.cili.lt/rungtynes.

  2.3. Akcija „Sirgalio Pasas“

  Stebėkite krepšinio ar futbolo rungtynių transliacijas (žr. Priedas 1 ir Priedas 2) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose ir išleidę 20 Eur ar daugiau kaupkite ČILI antspaudus ir naudokitės ČILI Sirgalio Paso privalumais. Sirgalio Pasas galioja tik rungtynių transliacijų dienomis Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ČILI restoranuose. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai. 20 Eur ar didesnės sumos kvitas lygus vienam ČILI antspaudui. Sirgalių pasų kiekis asmeniui neribojamas. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.cili.lt/rungtynes.

  Paso privalumai:

  Pirmas antspaudas - 5 % nuolaida sąskaitai.

  Antras antspaudas - kepta duona 1,50 Eur.

  Trečias antspaudas - 10 % nuolaida sąskaitai.

  Ketvirtas antspaudas - Čempionų picos (42 cm) ir 2 Coca-Cola gėrimų (0,25 l) komplektui 45 % nuolaida.

  Penktas antspaudas - 15 % nuolaida sąskaitai.

  Šeštas antspaudas - alaus bokalas (0,5 l) - 1 Eur.

  Septintas antspaudas - 20 % nuolaida sąskaitai.

  Aštuntas antspaudas - Burger kompleksas 4,5 Eur (7,99 Eur).

  Devintas antspaudas – 25% nuolaida sąskaitai.

  Dešimtas antspaudas – 50 Eur dovanų kuponas maistui.

  LOTERIJOS „LAIMĖK METINĮ ČILI ABONEMENTĄ“ TAISYKLĖS

  1. Bendrosios taisyklės

  1.1. Loterijos „Laimėk Metinį ČILI abonementą“ (toliau – Žaidimas) užsakovas ir paslaugų teikėjas yra UAB „Čili Pica“, toliau tekste – „Užsakovas“.

  1.2. Užsakovo vardu ir atstovaudamas jo interesus prizų distribuciją vykdo Žaidimo Organizatorius ir prizų koordinatorius UAB “TOTEM promo”, toliau tekste – „Organizatorius“.

  1.3. Žaidimas vyksta nuo 2022 m. lapkričio 20 d. iki 2023 m. balandžio 14 d. (imtinai).

  1.4. Norint dalyvauti ir laimėti Žaidimo prizus, reikia apsilankyti bet kuriame Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos ČILI restorane, krepšinio ar futbolo rungtynių transliacijos dieną (žr. Priedas 1 ir Priedas 2), išleisti 20 Eur ir daugiau restorano sąskaitai ir užregistruoti pirkimo kvitą, užpildant registracijos formą tinklapyje www.cili.lt/rungtynes.

  1.5. Apie laimėjimą: Organizatorius dalyviui praneša telefonu, susisiekiama telefono numeriu, kuriuo registravosi Žaidimo dalyvis, arba elektroniniu paštu, nurodytu dalyvio registracijos anketoje tinklapyje.

  1.6. Žaidime užregistruotus pirkimo čekius būtina saugoti iki Žaidimo pabaigos ir privaloma pateikti atsiimant prizus.

  1.7. Informacija apie Žaidimą skelbiama interneto svetainėje www.cili.lt/rungtynes.

  1.8. Dalyvaudami Žaidime dalyviai sutinka, kad Žaidimo Užsakovai ir Organizatoriai tvarkytų ir naudotų jų asmens duomenis kaip nurodyta šiose taisyklėse, taip pat sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatorių sprendimų.

  2. Žaidimo prizai

  2.1. Prizai: „Metinis ČILI abonementas“ Prizo vertė – 1000 Eur. Žaidimo pabaigoje burtų keliu bus renkamas 1 laimėtojas. Tai vyks pasibaigus loterijai. Laimėtojas bus paskelbtas per 3 d.d. interneto svetainėje www.cili.lt/rungtynes.

  2.2. Prizų įteikimas laimėtojui įforminamas prizo įteikimo aktu.

  2.3. Prizai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.

  2.4. Už prizų įteikimą ir šių taisyklių laikymąsi įteikiant prizus atsakingas Organizatorius UAB ,,TOTEM promo“.

  3. Žaidimo eiga

  3.1. Asmenys, apsilankę bet kuriame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ČILI restorane Lietuvoje, krepšinio ar futbolo rungtynių transliacijos dieną (žr. Priedas 1 ir Priedas 2) ir išleidę 20 Eur ir daugiau restorano sąskaitai bei teisingai užsiregistravę pirkimo kvitą užpildant registracijos formą tinklapyje www.cili.lt/rungtynes, turi galimybę laimėti 1000 Eur vertės ČILI Vilniaus, Kauno, Klaipėdos restoranų metinį abonementą.

  3.2. Registracijai tinklapyje www.cili.lt/rungtynes reikia užregistruoti pirkimo čekį. Teisingai užregistravus pirkimo čekį, ekrane pasirodo sėkmingą registraciją patvirtinantis pranešimas.

  3.3. Registruotis Žaidimui galima nuo 2022 m. lapkričio 20 d. iki 2023 m. balandžio 14 d. (imtinai).

  3.4. Užregistruotas „ČILI“ restorano čekis dalyvauja loterijoje vieną kartą.

  3.5. Žaidimo Organizatorius neatsako ir pretenzijų nepriima, jei užsiregistruoti nepavyksta dėl registracijos tvarkos nesilaikymo.

  3.6. Prizų laimėtojai skelbiami per 3 darbo dienas nuo Žaidimo pabaigos tinklapyje www.cili.lt/rungtynes ir informuojami asmeniškai: elektroniniu laišku arba registracijos formoje nurodytu telefonu. Jei laimėtojas neturi laimėjimą patvirtinančio ir Žaidimo taisykles atitinkančio pirkimo čekio, Žaidimo Organizatorius atsitiktinės atrankos būdu atrenka kitą prizo laimėtoją.

  3.7. Organizatorius turi teisę svetainėje www.cili.lt/rungtynes viešai skelbti laimėtojų vardus ir pavardes.

  4. Žaidimo sąlygos

  4.1. Dalyvaudami Žaidime, dalyviai sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatorių sprendimų.

  4.2. Vieną pirkimo čekį galima užregistruoti tik vieną kartą.

  4.3. Žaidimo Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje www.cili.lt/rungtynes.

  4.4. Žaidime negali dalyvauti UAB „Čili pica“ ir UAB „TOTEM promo“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.

  5. Prizų įteikimas

  5.1. Apie laimėjimą laimėtojai bus informuojami registracijos anketose nurodytais el. pašto adresais arba nurodytu telefonu.

  5.2. Prizus galima atsiimti ne vėliau kaip iki 2023 m. gegužės 14 d.

  5.3. Laimėtą pagrindinį prizą bus galima atsiimti adresu Subačiaus g. 23, Vilnius, darbo dienomis nuo 11:00 iki 17:00 arba jie bus išsiųsti į laimėtojo namus arba elektroniniu paštu. Prieš pristatant prizus laimėtojas privalo atsiųsti geros kokybės (aiškiai matomas čekio numeris, data, restorano pavadinimas ir suma) čekio kopiją el. paštu loterija@totem.lt. Kilus papildomiems klausimams galima kreiptis į Organizatorių. Atsiimant prizus privaloma pateikti laimėjimą įrodantį čekį. Čekis bus grąžinamas atgal laimėtojui.

  5.4. Kurjerio pristatymo paslaugų išlaidas padengia Žaidimo Organizatorius.

  5.6. Jeigu laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, negali pateikti Žaidimo taisykles atitinkančio pirkimo čekio, arba jei kyla įtarimų dėl jo tikrumo, prizas laimėtojui neatiduodamas ir pretenzijos iš jo nepriimamos.

  5.7. Visi prizų perdavimai įforminami prizo įteikimo aktu.

  5.8. Laimėti ir neatsiimti prizai perduodami Žaidimo Užsakovui.

  6. Duomenų apsauga

  6.1. Žaidimo metu renkamų duomenų valdytojas – žaidimo Organizatorius UAB „TOTEM promo“ registracijos kodas 302652310, Subačiaus g. 23., Vilnius.

  6.2. UAB „TOTEM promo“ rinks ir tvarkys šiuos Žaidimo dalyvių asmens duomenis: Vardas ir pavardė;

  6.2.1. Asmens kodas (tik prizą laimėjusių Žaidimo dalyvių);

  6.2.2. El. pašto adresas;

  6.2.3. Telefono numeris;

  6.3. Žaidimo dalyvis, kuris registracijos formoje tinklapyje www.cili.lt/rungtynes nepateiks privalomų asmens duomenų, negalės dalyvauti Žaidime.

  6.4. Žaidimo metu surinkti asmens duomenys valdomi asmens sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas užpildant registracijos formą tinklapyje www.cili.lt/rungtynes. Žaidimo dalyvis turi teisę bet kuriuo metu kreipdamasis elektroniniu paštu loterija@totem.lt atšaukti savo sutikimą rinkti ir tvarkyti savo asmens duomenis, nedarant poveikio jo duomenų rinkimo ir tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Žaidimo dalyviui atšaukus savo sutikimą, Žaidimo dalyvis yra išbraukiamas iš dalyvių sąrašo ir Žaidime nebedalyvauja.

  6.5. Žaidimo dalyvių duomenys yra naudojami šiais tikslais:

  6.5.1. Informacijos, susijusios su Žaidimu, teikimui, tvarkymui ir apdorojimui;

  6.5.2. Žaidimo vykdymui;

  6.5.3. Žaidimo kokybės užtikrinimui;

  6.5.4. Problemų, susijusių su Žaidimo vykdymu, sprendimui;

  6.5.5. Prizų Žaidimo laimėtojams pristatymui ir atsiėmimui;

  6.5.6. Mokesčių už Žaidimo prizų laimėjusį dalyvį sumokėjimui;

  6.5.7. Kitais teisėtais su Žaidimo vykdymu susijusiais tikslais.

  6.6. Žaidimo dalyvių duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims tiek, kiek tai yra susiję su Žaidimų vykdymu:

  6.6.1. Organizatoriui teikiami dalyvių duomenys, reikalingi Žaidimo laimėtojams išrinkti, su jais susisiekti bei perduoti prizus;

  6.6.2. Siuntų pristatymo tarnyboms teikiami dalyvių duomenys, reikalingi Žaidimo prizų pristatymui;

  6.6.3. Valstybinėms institucijoms teikiami dalyvių duomenys, reikalingi taikomų mokesčių sumokėjimui;

  6.6.4. Kitais teisėtais Lietuvos Respublikos įstatymuose apibrėžtais atvejais ir tvarka.

  6.7. Dalyvių asmens duomenys saugomi tris mėnesius po Žaidimo pabaigos, išskyrus duomenis, reikalingus taikomų mokesčių už Žaidimo prizą laimėjusį dalyvį sumokėjimui, kurie saugomi 10 metų po Žaidimo pabaigos.

  6.8. Žaidimo dalyvis turi teisę kreiptis į Žaidimo Organizatorių elektroniniu paštu loterija@totem.lt ir prašyti, kad Organizatorius leistų susipažinti su surinktais savo asmens duomenimis bei juos ištaisytų, jeigu Organizatoriaus turimi duomenys yra neteisingi ar netikslūs, juos ištrintų arba apribotų duomenų tvarkymą, taip pat perkeltų duomenis. Jeigu įvykdžius dalyvio prašymą yra apsunkinamas tokio asmens dalyvavimas Žaidime, dalyvis yra išbraukiamas iš dalyvių sąrašo ir Žaidime nebedalyvauja.

  6.9. Jeigu Žaidimo dalyvis mano, kad vykdant šį Žaidimą yra pažeidžiamos jo teisės, susijusios su duomenų apsauga, dalyvis turi teisę pateikti skundą priežiūros institucijai:

  Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai

  A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius

  Tel. (8 5) 271 2804, 279 1445

  El. paštas ada@ada.lt