Stebėti sportą ČILI apsimoka!

Stebėti sportą ČILI apsimoka! Esi "Eurolygos" fanas, o gal nori žiūrėti 2022 m. Pasaulio Futbolo taurės rungtynes? ČILI PIZZA restoranai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje kviečia palaikyti savo mėgstamas sporto komandas, dalyvauti akcijose ir laimėti prizus. 

Futbolo Pasaulio taurė

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose transliuojamų 2022 m. futbolo Pasaulio taurės rungtynių transliacijos metu sirk už pasirinktą futbolo komandą paprašęs padavėjo ČILI Sirgalio lipduko, kuriame padavėjas įrašys komandos pavadinimą, už kurios pergalę sergi. Jei atspėsi - gausi 20 % nuolaidą kvitui. Lipduko gali prašyti padavėjo nuo rungtynių pradžios praėjus ne daugiau nei 30 min. Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja alkoholiniams gėrimams bei tabako ir nikotino gaminiams. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje cili.lt/rungtynes. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai.

Eurolygos krepšinio rungtynės

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose transliuojamų Eurolygos rungtynių metu sirk už Lietuvos Žalgirio krepšinio rinktinę, o rinktinei laimėjus - gauk 20 % nuolaidą kvitui atsiskaitymo metu padavėjui pasakius nuolaidos kodą: „mes už Žalgirį!”. Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja alkoholiniams gėrimams bei tabako ir nikotino gaminiams. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje cili.lt/rungtynes. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai.

Sirgalių meniu

Rungtynių sezonui Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ČILI restoranuose paruošėme specialų sirgalių meniu. Jame rasi gėrimus bei užkandžius be kurių sunkiai įsivaizduojame sporto stebėjimą. Sirgalių meniu pasiūlymams yra taikomos specialios nuolaidos, kurios su kitomis papildomomis nuolaidomis nėra sumuojamos. Meniu pasiūlymas galioja nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai, tik vieną valandą iki futbolo ar krepšinio transliacijos pradžios bei jos metu. Negalioja užsisakant maistą išsinešti ir ne rungtynių transliacijos metu. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje cili.lt/rungtynes.

Sirgalio Pasas

Stebėk krepšinio ar futbolo rungtynių transliacijas (žr. rungtynių tvarkaraščiai svetainėje cili.lt/rungtynes) Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos ČILI restoranuose ir išleidęs 20 Eur ar daugiau kaupk ČILI antspaudus ir naudokis ČILI Sirgalio Paso privalumais. Sirgalio Pasas galioja tik rungtynių transliacijų dienomis Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ČILI restoranuose. Akcijos periodas: nuo 2022-11-20 iki 2023-04-14 imtinai. 20 Eur ar didesnės sumos kvitas lygus vienam ČILI antspaudui. Sirgalių pasų kiekis asmeniui neribojamas. Pasinaudoti pasiūlymu gali tik Mylimiausią lojalumo kortelę turintys restorano lankytojai. Akcijos Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas iš anksto informavus apie tai viešai internetinėje svetainėje cili.lt/rungtynes.

Paso privalumai:

Pirmas antspaudas 5 % nuolaida sąskaitai
Antras antspaudas Kepta duona 1,50 Eur
Trečias antspaudas 10 % nuolaida sąskaitai
Ketvirtas antspaudas Čempionų picos (42 cm) ir 2 Coca-Cola gėrimų (0,25 l) komplektui 45 % nuolaida
Penktas antspaudas 15 % nuolaida sąskaitai
Šeštas antspaudas Alaus bokalas (0,5 l) - 1 Eur
Septintas antspaudas 20 % nuolaida sąskaitai 
Aštuntas antspaudas   Mėsainio kompleksas 4,50 Eur (7,99 Eur)
Devintas antspaudas 25 % nuolaida sąskaitai 
Dešimtas antspaudas 50 Eur dovanų kuponas maistui 


Loterija „Laimėk Metinį ČILI abonementą“

Norint dalyvauti ir laimėti Žaidimo prizus, reikia apsilankyti bet kuriame Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos ČILI restorane, krepšinio ar futbolo rungtynių transliacijos dieną (žr. Artimiausių rungtynių tvarkaraščiai), išleisti 20 Eur ir daugiau restorano sąskaitai ir užregistruoti pirkimo kvitą, užpildant registracijos formą tinklapyje cili.lt/rungtynes.