Pradžia

Skanauk, žaisk, kolekcionuok!

Šiandien pristatome ypatingą akciją mažiesiems kolekcionieriams “Čili Pizza” restoranų tinkle, kurią organizuodami norime pakviesti šeimas mėgautis puikiu maistu ir pasinerti į “Playmobil” žaidimų istorijas.

  
Kaip tai veikia:

1. Apsilankykite „Čili Pizza“ restorane ir užsisakykite savo mėgstamą patiekalą iš pagindinio meniu.
2. Gaukite 30% nuolaidą vaikų meniu, kad jūsų mažieji šeimos nariai galėtų mėgautis maistu, pritaikytu jiems.
3. Kiekvienas mažasis mūsų svečias gaus „Playmobil“ žaisliuką dovanų, kuris įkvėps juos kurti savo pasaulius.

Kolekciniai trofėjai - “Playmobil” 
žaisliukai. Kas jie?

Tai daugiau nei paprasti žaislai ar atskirų detalių sujungimas į visumą. Tai nesuskaičiuojamos istorijų kūrimo galimybės bei figūrėlės, su kuriomis jūsų vaikai gali atkurti viską, ką patiria. Kartu tai puiki priemonė mokyti vaikus kurti, bendrauti ir dalintis su kitais. Dar, tai puiki proga šeimoms praleisti laiką kartu, kur visi gali dalyvauti žaidimuose ir dalintis smagiomis akimirkomis.

Nuo pasirodymo 1974 metais, “Playmobil” užkariavo vaikų ir tėvų širdis bei vaizduotę daugiau kaip 100 šalių. Daugybę žaisliukų herojų galima kolekcionuoti, jie dera tarpusavyje. Vaikai jausdami kasdienes savo patirtis ir svajones, gali kurti savo nuosavas besikeičiančias žaidimų istorijas.   

Akcija galioja visuose „Čili Pizza“ restoranuose, laikotarpiu 2023.10.02 - 2023.11.30. 
“Playmobil” žaisliukai skirti 5 - 10 metų vaikų vaizduotei lavinti.  
Užsisakius vieną patiekalą iš pagrindinio meniu (sriubos, salotos, karštieji pagrindiniai patiekalai, picos), gaunate 30 proc. nuolaidą vaikų meniu patiekalams. 
Užsisakius patiekalą iš vaikų meniu (su nuolaida ar be nuolaidos), gaunate Playmobil žaisliuką dovanų. 1 patiekalas - 1 žaisliukas.

Įkvėpkime vaikų vaizduotę kartu !

   

Tęsti apsipirkimą Apmokėti