Pradžia

Romos picos, sukurtos dalintis

Soti ir gausi Romos pica – skirta dalintis.

Šios picos išsiskiria ne tik savo forma bet ir ypatingu skoniu. Gausi ir labai soti, tad net 25 cm picos užteks sočiai pavalgyti dviems asmenims. O jei norisi dar daugiau - rinkitės 50 cm dydžio picą. 

Romos picos gabalėliai tiesiog tirpsta burnoje. Šios picos išsiskiria ir neįprastu paruošimo būdu pagal specialų receptą, o tešla kasdien ruošiama rankomis ir brandinama net 24 val.

Išbandykite atnaujintą ir dar didesnį Romos picų asortimentą. Pristatome 10 skirtingų Romos picos skonių:

 

 

ROMOS PICA SU „PEPPERONI“ DEŠRA IR ŠVIEŽIA MOCARELA

Gardūs picos kąsniai. „Pepperoni“ dešra, šviežias itatliškas mocarelos sūris. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta šviežiais bazilikais bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU BBQ RŪKYTA ŠONINE

Esate ragavę mūsų Kalifornijos picos? Neabejojame, šis skonis sužavės dar labiau. Šalta rūkyta šoninė su BBQ padažu, raudonaisiais svogūnais ir aitriosiomis paprikomis. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta gražgarstėmis bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU ITALIŠKA BURATA IR MORTADELA

Viena mūsų mėgstamiausių naujienų. Itališka mortadelos dešra, šviežias itališkas buratos sūris, vyšniniai pomidorai. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta šviežiais bazilikais bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU AŠTRIĄJA ČIORISO IR RIKOTOS SŪRIU

Aštrių skonių mėgėjams verta paragauti picos su čioriso dešra, krosnyje keptomis paprikomis, rikotos sūriu ir aitriaisiais dribsniais. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta šviežiais bazilikais bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU ITALIŠKA MORTADELA IR PIEVAGRYBIAIS

Paragaukite, neabejojame, kad patiks! Itališka mortadelos dešra ir pievagrybių duetas. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU VIŠTIENA IR ČEDERIO SŪRIU

Gardžioji pica su keptais vištienos filė gabaliukais, čederio sūriu, raudonaisiais svogūnais, čipotlės padažu ir špinatų lapais. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU VYTINTU SERANO KUMPIU IR KIETUOJU SŪRIU

Picos skonį praturtina: vytintas serano kumpis, kietasis sūris, juodosios alyvuogės, pusiau džiovinti pomidorai ir vyšniniai pomidorai. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta gražgarstėmis bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU ITALIŠKA NDUJA IR „PEPPERONI“

Norintiems aštrumo siūlome paragauti šios picos! „Pepperoni“ ir aštrios itališkos nduja tepamos dešros duetas su BBQ padažu ir aitriaisiais dribsniais. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu, bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA SU KREVETĖMIS IR PESTO PADAŽU

Jūros gėrybių mylėtojai įvertins. Sultingos krevetės, švelni grietinėlė ir pesto padažas, vyšniniai pomidorai. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais, tįstančiu mocarelos sūriu, raudonaisiais svogūnais bei tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

ROMOS PICA MARGARITA SU PESTO PADAŽU

Paprasta, bet tikrai neprasta. Paragaukite mūsų virtuvės meistru ištobulintos klasikinės margaritos su pesto padažu ir vyšniniais pomidorais. Burnoje tirpstantis picos padas padengtas švelniai trintais itališkais pomidorais ir tįstančiu mocarelos sūriu. Pagardinta tyru itališku alyvuogių ir bazilikų aliejumi.

 

Jaučiate, kaip kutena skrandį? Nieko nelaukite, spauskite čia ir užsisakykite

Tęsti apsipirkimą Apmokėti