Pradžia

Pasitinkame rudens sezoną su atnaujintu dienos pietų meniu

 

Žingsnis po žingsnio žengiame į rudenėjantį laikmetį, grįžtame iš atostogų į miestus, darbus ir mokyklas. O mes, rudens sezoną pasitinkame su atnaujintu dienos pietų meniu.

Kaip visuomet, kiekvieną darbo dieną, 11:00-15:00 val., kviečiame papietauti gausiai, gardžiai, greitai, vos per 30min.

Pagrindiniai patiekalai vos nuo 2,99 eur, jūsų pamėgti skoniai ir kiekvieną savaitę vis kitas pasirinkimas, kuriuose deriname legendinius “bestseller’ius”, vėstančiai gamtai būdingus skonius ir, žinoma, naujienas. Beje, jus turėtų nudžiuginti sumažintos kai kurių mėgstamiausių patiekalų kainos, - legendinės "Čili" sriubos, įvairių salotų, cepelinų, "Kyjivo" kotletų.

Tikimės Jūsų aplodismentų sulauks ir naujienos - šių metų mūsų pagrindinio meniu superhitas užkandžiai "Pizza Rolls" su "Pepperoni" dešra arba kumpiu, viduržemio jūros regiono įkvėptos "Pitos" su kepta vištiena arba kiauliena, sočios ir sultingos keptos dešrelės "Bratwurst" arba su BBQ glazūra ir gausiu garnyru, "Kyjivo" kotletas su sviesto ir trumų pastos įdaru bei grybų paniruote ir kt.

Kasdien verdame gardžias dienos sriubas, tarp kurių rasite mūsų kraštuoe taip mėgiamus barštukus, pievagrybių, žirnių ir kt. Jų kaina su "Mylimiausia" programa tik 1,29 eur. Kokią sriubą virsime jūsų vizito metu, klauskite padavėjo arba stebėkite šalia dienos pietų meniu cili.lt.

Nepamirškite ir mažo desertuko. Šį kartą iškepėme gardžiųjų “Čiurų”, kurias siūlome su skonių prisodrintomis arbatomis, kiekvieną savaitę vis kita,- šaltalankių su spanguolėmis ir aplesinais, citrinų ir imbierų arba aviečių ir imbierų.

Būkite sotūs ir laimingi :)

 

 Dienos pietų pasiūlymai galioja visuose "Čili pizza" restoranuose, o taip pat, užsisakant išsinešimui, ar su pristatymu per "Bolt" sistemą.  

Tęsti apsipirkimą Apmokėti