Pradžia

„Čili pizza“ grįžta į senamiesčio sceną

Ilgai ir nekantriai laukta akimirka pagaliau įvyko. Pačioje Vilniaus širdyje, Didžiojoje g. 5, duris atveria atnaujintas „Čili pizza“ restoranas - flagmanas, versdamas naują, dar stilingesnį ir modernesnį legendinės patirties puslapį.

Atverdami duris, esame neišmatuojamai dėkingi visiems mūsų klientams už jų ištikimybę ir palaikymą per visą iššūkių pilną laikotarpį, nuo pat įsikūrimo šioje vietoje, 2000-aisiais metais.     

Restoranas įsikūręs autentiškame pastate, išsaugant charakteringas mūrinių sienų, skliautų ir kitų istorinių detalių ypatybes. Šis senas pastatas, teikia „Čili pizza“ restoranui savitumo ir sukuria ypatingą atmosferą juntamą vos įžengus pro duris.

Naujasis interjeras, - tam tikra senamiesčio autentikos ir miesto modernumo sintezė. Modernūs baldai ir šiuolaikiniai dekoratyviniai akcentai, šviesi ir įdomi apšvietimo sistema, pabrėžia kiekvienos erdvės eleganciją, tuo pačiu suteikdama restoranui šviežumo ir šiuolaikiškumo akcentų. Tokie sprendimai padeda išryškinti unikalią šio pastato charakteristiką ir, tuo pačiu, sukurti šiuolaikiškam miesto žmogui priimtiną ir patogią aplinką. Erdvę, kurioje klientai jausis jaukiai tiek leidžiantys laiką restorane, tiek pasiimantys maistą išsinešimui.   

Į priekį žengiame kartu su ištikimais mūsų lankytojais. Žvelgdami į ateitį, jau šiandien kuriame skaitmeninius sprendimus, tam kad aptarnavimas būtų įdomesnis ir greitesnis. Esame įsidiegę skaitmeninį meniu, nuskaitomą QR kodu telefone, kuriame patogiai pateikiami patiekalai, jų nuotraukos, išsamūs aprašymai, ženklinimai, alergenai ir kita informacija padedanti klientui pasirinkti tinkamiausią jų mitybos poreikiams, patiekalą.  

Tačiau, nepaisant inovacijų, „Čili pizza“ išlaiko savo autentišką skonį ir aukštos kokybės maisto tradiciją, kurią vertina tūkstančiai ištikimų lankytojų. Šiuo pokyčių etapu, modernizavome virtuvę, kad išlaikydami tradicijas, pateiktume aukštos kokybės patiekalus. Į meniu įtraukti geriausi, sėkmingiausi, įdomiausi patiekalai apimantys tradicinius ir naujus picų ir kitų patiekalų bei gėrimų skonius.   

Kviečiame visus miesto gyventojus ir svečius atvykti pasimėgauti legendiniu „Čili pizza“ patiekalų skoniu ir puikia atmosfera.

Didžioji Didžioji ą 

 

Tęsti apsipirkimą Apmokėti