Pradžia

Krepšinio sirgaliai renkasi "Čili Pizza"!


Po ketverių metų pertraukos stipriausios Europos žemyno valstybių rinktinės jau nuo Rugsėjo 1 d. susitinka Europos krepšinio čempionate! 

ČILI PIZZA kviečia Jus stebėti rungtynes mūsų restoranuose ir palaikyti ne tik Lietuvos rinktinę, bet ir kitas Jūsų mėgstamas Europos komandas. O kad rungtynes stebėti būtų dar smagiau mūsų restoranuose rasite specialius „Krepšinio sirgalių meniu” su gausybe užkandžių ir TOP picomis.
 
Sūrio spurgytės su chalapos paprikomis, glazuruoti „Buffalo” sparneliai, o gal tradicinė kepta duona su sūriu? Visiems užkandžiams iš „Krepšinio sirgalių meniu” takome iki -25% nuolaidą*. Atsipalaiduokite ir leiskite ČILI PIZZA personalui Jumis pasirūpinti viso krepšinio čempionatu metu. 
 
Palaikykime Lietuvos rinktinę „Eurobasket 2022” čempionate visi kartu sukurdami jaukią atmosferą. Juk nieko nėra nuostabiau už mūsų lietuvių vienybę! 
 
* Pasiūlymas galioja nuo 2022.08.26 iki 2022.09.18 likus vienai valandai iki krepšinio transliacijos bei tiesioginių krepšinio varžybų metu. Negalioja užsisakant maistą išsinešti.
 
  
 
Tęsti apsipirkimą Apmokėti