Pradžia

Kokybė

AUGAME, NES NEDAROME JOKIŲ IŠLYGŲ KOKYBEI. DIRBAME DĖL JŪSŲ, DĖL BENDRUOMENĖS KURIOJE AUGAME MES, AUGA MŪSŲ VAIKAI! - Goda.  

 

 

 


  

VISOS PICOS SU AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MOZARELLA SŪRIU
Mozarella ant visų kepamų picų, švelnaus skonio, puikiai apskrunda, karšta tįsta, o atvėsus išlieka minkšta, kad suteiktų dar daugiau skonio.

Kodėl tai svarbu? Nes rinkoje populiaru daryti kokybės išlygas dėl pelno, ir naudoti pigesnį ir nenaturalų sūrio pakaitalą. Pas mus toks sūris, kurį norėtume duoti savo vaikams. Jokių išlygų kokybei! Ir taip kiekviename žingsnyje!

 

 


KIEKVIENĄ KARTĄ ŠVIEŽIAI RANKOMIS GAMINAME PICŲ TEŠLĄ

Sekdami itališkas tradicijas picos padą gaminame rankomis, kad jo vidus būtų tobulo purumo ir minkštumo. O tam, kad pado apačia būtų nepriekaištingo traškumo, jį kepame specialiose picų krosnyse.

 

 

 

 UŽ TAI KAS LIETUVIŠKA
Mums labai svarbu, iš kur atkeliauja mūsų naudojami ingredientai. Stengiames pirkti kuo daugiau lietuviškų produktų, užaugintų Lietuvos ūkiuose – kiekviena mus pasiekusi daržovė ar mėsos produktas yra glaudžios partnerystės ir bendro darbo rezultatas. Taip mes galime užtikrinti aukščiausią jums siūlomų patiekalų kokybę.

 

 

 

 
SOCIALIAI ATSAKINGI
Kaskart pasirinkdami su kuo bendradarbiaujame, ką patiekiame mūsų svečiams ir kokias vertybes atstovaujame, įvertiname, kokią įtaką kiekvienas pasirinkimas daro mūsų aplinkai. Atsakomybė gamtai ir jos gerovei – svarbi mūsų vizijos dalis.

 

 

 PADIDINOME PORCIJAS
Kol kiti didina kainas, mes padidinome porcijas ir ingredientų kiekį. Dar didesni ir dar skanesni BIG burgeriai, BIG kebabai ir picos! (Vos telpa i ranką!)

Tęsti apsipirkimą Apmokėti