Pradžia

Helovynas jau ir ČILI PIZZA restoranuose

Kaip švęsti Heloviną?

Teminiai vakarėliai – patys populiariausi. Jie visada pritraukia didžiausią auditoriją. Dėl šios priežasties Helovinas tapo populiarus ir Lietuvoje. Šventimas namuose gali būti sudėtingas dėl kelių priežasčių, tokių kaip kaimynai, mažos patalpos ar dekoravimo darbai. ČILI PIZZA restoranai paruošė net 5 restoranus, kuriuose bus galima švęsti pačią baisiausią naktį. Kostiumai šią naktį – būtini. Zombiai, vaiduokliai, demonai ir kiti monstrai išeina į gatves ir sunkiai bandote atpažinti vienas kitą. Svarbus vakarėlio akcentas – konkursai, tad pasiruoškite pačią baisiausią istoriją, kurią papasakosite, rinkite geriausią kostiumą, triuką ar suorganizuokite varžybas, kuris su tualetiniu popieriumi pirmas padarys mumiją.

Kviečiame ir savo lankytojus įsitraukti į užburiančius nuotykius mūsų restoranuose, visą šią savaitę apsilankykite Čili Pizza restorane arba praeidami pro mūsų pasipuošusęs virtrinas - stabtelkite akimirkai. Nufotgrafuokite mūsų šiurpinnačiai geras dekoracijas ir pasidalinkite savo nuotrauką soc. tinkluose (būtinai pažymėkite mus - @cilipizza ) ir kas dien laimėkite 30 eur dovanų kuponą savo mėgstamam maistui. Pradėti šiurpinančius gero skonio nuotykius galite jau dabar. 

 

 

Šiurpiai skanus duetas. paragaukite.

 
Mūsų šaunieji virtuvės burtininkai specialai Helovynui sukūrė šiurpinančiai gardų duetą: Morkų pyragą su PUmpkin Late.
Visą savaitę ragaukite mūsų specialaus deserto rinkinio vos už 4,50 eur. Paragavę – būtinai palikte mums savo atsiliepimą. Jūsų nuomonė savbi!

Desertą galite ragauti visur, na o šventiškai pasipuošę lauksime Jūsų:

VILNIUJE:
Didžioji g. 5
Ozo g. 25, AKROPOLIS
Savanorių pr. 7, K/T VINGIS

KAUNE:
K. Mindaugo g. 49, AKROPOLIS
Islandijos pl. 32, MEGA

 

 

Kaip švęsti Heloviną su vaikais?

Daugelis mano, kad šis įvykis yra žalingas vaikams. Bet jie taip pat mėgsta žaisti: gudrybės, bauginti savo pasakojimais bendraamžius ar išgąsdinti. Tiesiog reikia nepersistengti, kino teatro VINGIS ČILI PIZZA restorane, yra įkurtas voras su voratinkliu bei šikšnosparniais, o Helovino savaitgalį būsiantys personažai - Burtininkai išmokins vaikus apsiginti nuo piktų ar negerų žinių. Žinodami, kaip vaikai mėgsta saldžius patiekalus yra paruoštas šiurpiai skanus duetas – Morkų pyragas ir „Pumpkin Spicy“ latė.

Savanorių pr. 7, Vilniuje
Liepų g. 81, Klaipėdoje
Islandijos pl. 32, Kaune

Tęsti apsipirkimą Apmokėti