Pradžia

FranšizėBŪK SAU BOSAS! ATSIDARYK SAVO RESTORANĄ IR SU ČILI TURĖK EILES NUO PIRMOS ATSIDARYMO SEKUNDĖS!


ČILI PIZZA - vienas didžiausių picerijų tinklų Baltijos šalyse, veikiantis franšizės pagrindu.
Tyrimų duomenimis, daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų ČILI PIZZA įvardina kaip mėgstamiausią restoranų tinklą, net 6 iš 10 gyventojų ČILI picerijose lankosi bent kartą per mėnesį, o ČILI žinomumas siekia 95 proc. Vykdome picerijų plėtrą ir siūlome naujas galimybes Jūsų esamam ar naujam verslui – įsigykite ČILI PIZZA franšizę, atstovaukite vieną stipriausių ir gerausiai žinomų prekės ženklų Baltijos šalyse bei pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi. Taip pat siūlome įsigyti ČILI TAKE AWAY franšizes.

DUK:
1. Kodėl Verta Įsigyti Franšizę?

Verslininkai, kurie yra įsitikinę, kad puikiai suktųsi konkrečioje nišoje, tačiau bijo viską pradėti nuo nulio gali pasirinkti labai patrauklų variantą. Franšizė – teisės į konkretų įmonės vardą pirkimas tuo pačiu kartu su tiekėjais, mokymais, įdirbiu ir kitomis verslo paslaptimis, kurios padeda verslui sėkmingai funkcionuoti nuo pirmos sekundės. Daugeliu atveju pasirinkus tinkamą variantą jau galite būti tikras kad dalelė sėkmės keliaus kartu su jumis. Franšizės įsigijimas neabejotinai yra puikus pasirinkimas. Ypač tiems, kurie jau ilgus metus svajoja apie nuosavą verslą, žino, jog turi visas reikalingas charakterio savybes, tačiau bijo žengti pirmą žingsnį.


1. Ar franšizę norinčiam įsigyti asmeniui reikia turėti patirties visuomeninio maitinimo srityje?

Patirties nereikia. Per keturių savaičių trukmės mokymus, mes suteiksime jums visas reikiamas žinias ir informaciją norint pradėti sėkmingą restorano veiklą. Mokymų programa apjungia viską: nuo picų gaminimo, darbuotojų apmokymų, klientų aptarnavimo ir baigiant IT sistemų susipažinimu ir apmokymu. Ši programa skirta, kad franšizininkai būtų sėkmingi nuo pat pirmos dienos!  

2. Kiek kainuoja atidaryti standartinio dydžio ČILI PIZZA piceriją?

Investicijų dydis priklauso nuo atidaromo restorano tipo, lokacijos, ploto bei patalpų būklės.  Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis el. paštu fransize@cili.eu , mes mielai atsakysime ir patarsime į Jums rūpimus klausimus.


3. Kokie yra reguliarūs franšizės mokesčiai?

Franšizės mokestis priklauso nuo šalies, miesto, restorano tipo bei ploto. Susisiekite su mumis el. Paštu fransize@cili.eu ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

4 . Kaip parinkti picerijos vietą?

Konkrečią picerijos vietą išsirinksite Jūs, tačiau esant reikalui galime pasiūlyti savo paslaugas. Paprastai restorano patalpų dydis yra apie ~250 kv. m. Čili Take Away picerijos nuo 80 kv.m. Picerijos įrengiamos judriose miesto vietose, prekybos centruose.

5. Kokią pagalbą suteikiate franšizės pirkėjui?

Suteikiame visokeriopą pagalbą prieš atidarant restoraną ir po. Mūsų tikslas, kad jus būtumėte sėkmingi! Prieš atidarant piceriją, Jus ar Jūsų įgaliotą asmenį mokome, kaip valdyti piceriją. Taip pat apmokome pagrindinius picerijos darbuotojus (virėjus, kepėjus, vyr. padavėjus). Mūsų specialistai dalyvauja atidarant piceriją, siekdami užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai. Jums suteiksime visus picerijos veiklos aprašus, kuriuos periodiškai papildysime. Mūsų specialistai periodiškai lankys Jus ir Jūsų piceriją, kad galėtų suteikti konsultacijas visais svarbiais veiklos klausimais.

6. Ar franšizės pirkėjui suteikiate finansinę paramą?

Finansinės paramos neteikiame, bet galime pasiūlyti konsultacijas dėl finansinės paramos gavimo iš bankų ar kitų įstaigų. Taip pat suteikiame teises naudotis turimomis tiekėjų nuolaidomis įrangai pirkti ir jai prižiūrėti. Turime sudarę sutartis su visomis didžiausiomis tiekimo įmonėmis pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Jomis galėsite naudotis ir Jūs.


Įsigydami franšizę, gaunate:

- teisę naudotis registruotais prekių ženklais; 

- patiekalų paruošimo technologiją ir receptūras;

- konsultacijas dėl restorano darbui reikalingų instrukcijų, standartų ir procedūrų;

- pagalbą diegiant maisto kokybės savikontrolės sistemą GHPT;

- pagalbą parenkant vietą restoranui;

- konsultacijas dėl technologinio projekto, įrangos ir rangovų parinkimo;

- konsultacijas dėl interjero projekto, statybinių darbų ir vidaus įrengimo;

- išsamius personalo mokymus;

- visą valgiaraštį, jo pakeitimus ir papildymus bei kainodaros principus;

- patyrusių technologų pagalbą;

- patikrintą ir patikimą žaliavų bei prekių tiekimo sistemą;

- rekomendacijas dėl rinkodaros ir komunikacijos plano bei centralizuotų reklamos kampanijų paramą;

- daug kitų dalykų, kurių reikia sėkmingai veiklai vykdyti.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu fransize@cili.eu

LIETUVOJE IR LATVIJOJE JAU YRA VIRŠ 20 SĖKMINGAI IR PELNINGAI DIRBANČIŲ FRANŠIZININKŲ!


Tęsti apsipirkimą Apmokėti