Pradžia

Dalintis apsimoka! Didesnė pica už mažesnės kainą

Dabar dalintis apsimoka, nes didesnė pica už mažesnės kainą*. Sutaupyk net iki 9 EUR!

Ateik į bet kurį ČILI PIZZA restoraną darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio, pirk 2 Coca-Cola gėrimo buteliukus (0,25 L) ir pasinaudok nuolaida TOP picoms. Rinkis iš 5 klasikinių picų (42 cm) arba paragauk vienos iš 5 daugelio lankytojų jau pamėgtų Romos picų (50 cm).

2 asmenims rekomenduojame rinktis klasikines 42 cm picas: Margaritą, Grybų, Kaimišką, Caprio arba Čempionų. Kaina vos nuo 5,99 EUR, tad pasidalinus su draugu, sumokėsi tik nuo 3 EUR.

Jei subūrei didesnį draugų ratą ir visi 4 norite sočiai pavalgyti, rinkitės vieną iš 50 cm dydžio Romos picų: Margaritą su pesto padažu, su itališką nduja ir pepperoni, su aštriąja čiorizo dešra ir rikotos sūriu, su itališka mortadela ir pievagrybiais arba su BBQ rūkyta šonine. Kaina vos nuo 8,99 EUR, tad pasidalinus su draugais, sumokėsi tik nuo 2,25 EUR. 

* Pasiūlymas galioja tik darbo dienomis su MYLIMIAUSIA kortele iki 2022.12.31 ir perkant 2 vnt. Coca-Cola buteliukus (0,25 L). Galioja ir išsinešimams. Organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Tęsti apsipirkimą Apmokėti