Pradžia

Naujas bulvių derlius

Šiandien norėčiau pakalbėti apie kokybę. Ar įsivaizduojate kiek skirtingų bulvių rūšių užauginama Lietuvos ūkiuose? Prisipažinsiu, kol pati nepradėjau paieškų kokybiškų ingredientų mūsų patiekalams - net neįsivaizdavau kiek daug visko užauginama Lietuvos ūkiuose.

Dabar galiu tik pasidžiaugti, kad naujas bulvių derlius pasiekė visus ČILI PIZZA restoranus. Ar buvo sunku? Taip, tai buvo iššūkis, tačiau kai esi sau išsikėlęs aiškius tikslus - jokių išimčių kokybei, viską vertinti pasidaro paprasčiau. Orientuojamės ne į mažiausią kainą rinkoje, o į kokybišką, natūralų Lietuvoje užaugintą produktą. Kartu su komanda kruopščiai atsirinkome tiekėjus bei sumažinome transportavimo laikotarpį, tad dabar mūsų virtuvėje gaminami patiekalai dar gardesni. 

Bulvė vienareikšmiškai mėgstamiausia mūsų svečių daržovė. Nors kasdien kepame Jums gardžias picas su švelniu, tikru mozzarella sūriu, mūsų virtuvės tiesiog negalima įsivaizduoti ir be kelių lietuviškų patiekalų.

Ar sugebėtumėte atsispirti tik ką išvirtiems cepelinams su spirgučiais? Ar tiems bulviniams blynams su baravykų padažu? Ne? Negalime ir mes! Tad kviečiu į Čili ragauti naujojo bulvių derliaus ir dalintis savo atsiliepimais. Mums rūpi Jūsų nuomonė, tad būtinai pasidalinkite  savo apsilankymo akimirka su mumis.

Degustuokime naują bulvių derlių ir mėgaukimės pamėgtais skoniais kartu! 

Tęsti apsipirkimą Apmokėti