Pradžia

Sekmadieninė Čili vaikų popietė

Sekmadienį, 2021.09.19, vaikučius ir jų tėvelius pakvietėme į Čili restoranus linksmai praleisti laiką. Startuojame nedrąsiai – kol kas tik trijuose restoranuose Vilniuje (Savanorių pr. 7), Klaipėdoje (Liepų g. 81), Kaune (Islandijos g. 32), tačiau labai tikime, kad kartu su mūsų mažiausiais lankytojais galėsime kiekvieną sekmadienį susitikti visuose Čili ir tai taps gražia sekmadienio tradicija.

Čili laukia visų ir visada. Tad šį sekmadienį pasikvietėme, visų vaikučių mylimą, šuniuką Patrulį Čeisą, kuris yra tikras policininkas. Jis mokė vaikučius kelių eismo taisyklių, supažindino su šviesoforo spalvomis ir kaip elgtis sankryžose. Vaikai su šuniuku Patruliu Čeisu žaidė detektyvo žaidimą bei gaudė nusikaltėlius bei pasigamino net savo policininkų ženklelius. Nors Čeisas ir mėgsta taisykles, bet taip pat nori smagiai pašėlti su mažaisiais naujais draugais. Tas jiems kartu puikiai pavyko. Be visų šitų linksmybių vaikų laukė veidelių piešimas, blizgios šukuosenos, balionų lankstymas ir dar daugiau žaidimų.

Klaipėdos padalinio vadovo teigimu (Liepų g. 81, Klaipėda) „Vaikų sekmadienis Klaipėdoje buvo labai šaunus ir vien tik pačios geriausios emocijos. Darbuotojai taip pat labai noriai pasipuošė, tai dar labiau šventę padarė jaukesnę ir mūsų svečiams kėlė šypseną. Tėveliai taip pat puikiai pasijungė į šventę ir pasipuošė personažais. Vaikučiai, taip pat buvo papuošti personažais ir turėjo labai daug veiklos. Svečiai džiaugėsi ir labai dėkojo už tokią idėją ir minėjo, kad tikrai sugrįš.

Tikimės, kad tai taps tradicija ir galėsime kiekvieną sekmadienį susitikti vis su kitais personažais Čili Pizza restoranuose ir sušildyti savo geromis emocijomis darganotus sekmadienius.

Tęsti apsipirkimą Apmokėti