Pradžia

ČILI HEROJAI

Iniciatyva „Čili Pizza“ herojus“ – tai siekis visuomenei papasakoti apie Lietuvoje gyvenančių paprastų žmonių nepaprastas istorijas bei paskatinti juos savo pavyzdžiu įkvėpti kitus. Atsidėkodama už tai, „Čili Pizza“ bendruomenė savo herojams dovanoja „Metų pietus“. Herojus galės mūsų restoranuose visus metus pietauti nemokamai.

V. Topol: daugelis neįmanomais įvardintų dalykų yra įmanomi

Aktyvus lektorius, hiphopo šokėjas, „Lietuvos talentų“ žvaigždė, daugkartinis pasaulio fitneso čempionas – tai vienas žmogus. Vilnietis Viktoras Topol. Mamos pavadintas pergalę reiškiančiu vardu, atkaklumu ir optimizmu trykštantis Viktoras šiandien pats yra tikrias pergalės simbolis. Jį – kaip įkvepiantį pavyzdį – šiandien ir norime pristatyti iniciatyva „Čili Pizza“ herojus“*.Ar žinia apie tai, kad tapote „Čili Pizza“ herojumi Jus nustebino? Ar jau spėjote ja pasidalinti su artimaisiais?

Pastaruoju metu manęs niekas nebestebina, bet išties išgirsti tokią žinią buvo labai malonu. Ji, sakyčiau, nenustebino, bet labai nudžiugino! Spėjau apie tai pasakyti mamai, su kuria, o taip pat mažuoju broliu, ir apsilankysime restorane.

Kaip Jums atrodo, kodėl tapote „Čili Pizza“ herojumi?
Tikriausiai gyvenime darau tikrai kažką labai teigiamo, kad buvau pastebėtas. Kitaip juk niekas nekreiptų dėmesio.

Koks Jūsų sėkmės raktas? Kas Jums gyvenime padeda siekti tikslų?
Požiūris. Dažnai susidūrę su pirmaisiais sunkumais žmonės sako, kad kažką padaryt yra neįmanoma, o man tokiais atvejais įdomu patikrinti, ar tikrai neįmanoma. Tai mane skatina veikti, daryti, eiti į priekį ir, nors klystu, krentu, tą patį darau dešimt ar dvidešimt kartų, galų gale vis tiek pavyksta.

Žiūrint į jūs, tikrai neatrodo, kad patiriate ir nesėkmių. O gal visi mato tik pasiekimų viršūnę?
Viena vertus, greičiausiai yra taip, kaip sakote: visi mato pasiekimų viršūnę, o apie daugelį kitų dalykų ar nekalbu, nes apie juos ir nereikia kalbėti. Kita vertus, aš turiu kiek kitokį, nei įprasta, požiūrį į visas kliūtis. Pavyzdžiui, dabar tam, kad patekčiau į savo nuomojamą darbo vietą, turiu įveikti laiptus, kuriais fiziškai užkilti negaliu. Bet šalia manęs dirba nuostabūs žmonės, kurie padeda man ir kyla tais laiptais kartu su manim. Taigi, čia nėra jokios problemos ir aš tikriausiai neturėčiau atsisakyti to, ką darau, dėl kažkokių laiptų. Jeigu turi didesnę viziją, didesnį tikslą ir didesnį KODĖL, tai tikrai atsiras ir KAIP, ir visi kiti reikalingi atsakymai.

Ką Jums pačiam reiškia būti herojumi, žmogumi, kuris įkvepia kitus?
Būti stipriu ir paskatinti tuos, kuriems reikia įkvėpimo, man yra tam tikra vertybė. Dalyvaudamas fitneso varžybose aš esu laimingas ne dėl to, kad pavyko tapti daugkartiniu pasaulio čempionu, bet dėl to, kad mano pavyzdys įkvėpė daugybę žmonių. Dažnai išgirstu, kad kažkas pamatė mane ir ėmė sportuoti bei pasiekė puikių rezultatų. Ir ne tik sporte – po to, kai dalyvavau televizijos projekte „Lietuvos talentai“, savo talentus išdrįso parodyti daug negalią turinčių žmonių ir tų, kurie jos neturi, tik kažko bijojo. Aš tuo nuoširdžiai džiaugiuosi.

Bet būti įkvepiančiu žmogumi ne tik džiaugsmas, tačiau ir didelė atsakomybė?
Taip, tai nėra lengvas kelias, bet aš bet kurioje veikloje stengiuosi pasiekti daugiau nei galiu pasiekti.

Jūsų sėkmės istorija – puikiai žinoma, nors ja ir nesigiriate. Ar žmonės Jus atpažįsta gatvėje?
Jo (juokiasi – red.). Nusifotografuoti dažnai neprašo, gal tik keletą kartų teko tai daryti. Bet daugelis atpažįsta, pasako, kur mane matė, dažnai gražiai ir maloniai pakomentuoja mano pasiekimus.

O tai Jus patį motyvuoja ir įkvepia? Ar turite savo įkvepiančių herojų, knygų, filmų?
Ta motyvacija, tas „varikliukas“ kiekvienu gyvenimu periodu kinta. Mano motyvacija tikrai prasidėjo nuo filmų, vėliau sekė daug knygų ir seminarų, o dabar vis dėlto labiausiai įkvepia tai, kad galiu dėstyti, pasinerti į mylimas veiklas ir, svarbiausia, būti jose reikalingas.

Sėkmingi žmonės žino, kad pakilti į kalną – lengva, tačiau sunku išsilaikyti viršukalnėje. Kaip toliau planuojate jaukintis sėkmę, kokie Jūsų artimiausi planai?
Pirmiausia planuoju baigti universitetą, nes šiuo metu studijuoju ketvirtame kurse. Taip pat planuoju paskaitų turą po Lietuvos mokyklas ir universitetus, dar – organizuoti mokymus, kurie žmonėms padėtų keisti savo gyvenimus. Trumpai tariant, kitais metais eisiu tokiu keliu ir sieksiu karjeros.

Ko palinkėtumėte sau ir kitiems žmonėms?
Ne tik semtis įkvėpimo, bet rasti savo unikalumo receptą, kurį būtų galima panaudoti įkvepiant kitus.

 

Ačiū už pokalbį.

Tęsti apsipirkimą Apmokėti