Pradžia

Apie

Laiškas nuo ČILI Šeimos... Ir kodėl ČILI augo 40% per 2 metus?

Sveiki,

Mes, Jonas ir Goda, taip pat kažkada pirmą kartą pravėrėme Čili duris. Vaikystėje kartu su tėčiu, įkūrusiu šį tinklą. Ir nors atrodė, kad jau gana gerai žinome restoranus, vis dėlto buvo dar vienas pirmas kartas.

Kai į juos įžengėme kaip aktyvūs šeimos verslo nariai, nuo kurių sprendimų priklausys jų ateitis. Su tikslu atgaivinti restoranų tinklą, grąžinti tą emocinę aurą, kuri Čili lydėjo ilgus metus.

Ar mums pavyko? Spręsti jums, bet per pastaruosius dvejus metus restoranų pardavimų augimas siekia beveik 40 procentų! Mes vėl matome eiles ir pilnas sales!

Kaip mums tai pavyko? Su seserimi pastaruosius metus dirbome daug, keitėme koncepciją iš patirties, įgytos lankantis kitų šalių restoranuose. Pasakėme sau, kad nedarysime jokių kokybės kompromisų. Todėl mūsų ingredientai atkeliauja iš rinktinių Lietuvos ūkių ir yra visada švieži. Nenaudojame pigių sūrio pakaitalų, o tik mocarelos sūrį, didinome porcijas... Mums rūpi kiekvienas restoranas, džiaugiamės kiekvienu nauju klientu, išgyvename visas mini klaideles.

Mes užaugome su Čiliakais, ten mūsų rugsėjo 1-osios švęstos su tėvais, pasibuvimai su bendrakursiais iki ryto, pirmieji pasimatymai ir pirmosios meilės. Mylime Čili ir siekiame panašius jausmus sukelti jums. Mūsų tikslas – restoranai, jūsų atmintyje žadinantys sentimentus, kuriantys malonias akimirkas ir prisiminimus. Džiugu vėl matyti eiles, tačiau puikiai suprantame, kad laukti žmogus sutinka tik tada, kai žino, jog čia bus patenkinti visi jo norai ir lūkesčiai.

Tai mus ir „veža“.

Iki susitikimo Čili restoranuose, mes čia būname kasdien. Pasakyk labas, pamatęs ;)


Nuoširdžiai Goda ir Jonas. Čili šeima.

P. S. Jei kas, parašyk mums - jonas@cili.lt arba goda@cili.lt!
AUGAME, NES NEDAROME JOKIŲ IŠLYGŲ KOKYBEI. DIRBAME DĖL JŪSŲ, DĖL BENDRUOMENĖS KURIOJE AUGAME MES, AUGA MŪSŲ VAIKAI! - Goda.  

 

 

 


  

VISOS PICOS SU AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MOZARELLA SŪRIU
Mozarella ant visų kepamų picų, švelnaus skonio, puikiai apskrunda, karšta tįsta, o atvėsus išlieka minkšta, kad suteiktų dar daugiau skonio.

Kodėl tai svarbu? Nes rinkoje populiaru daryti kokybės išlygas dėl pelno, ir naudoti pigesnį ir nenaturalų sūrio pakaitalą. Pas mus toks sūris, kurį norėtume duoti savo vaikams. Jokių išlygų kokybei! Ir taip kiekviename žingsnyje!

 

 


KIEKVIENĄ KARTĄ ŠVIEŽIAI RANKOMIS GAMINAME PICŲ TEŠLĄ

Sekdami itališkas tradicijas picos padą gaminame rankomis, kad jo vidus būtų tobulo purumo ir minkštumo. O tam, kad pado apačia būtų nepriekaištingo traškumo, jį kepame specialiose picų krosnyse.

 

 

 

 UŽ TAI KAS LIETUVIŠKA
Mums labai svarbu, iš kur atkeliauja mūsų naudojami ingredientai. Stengiames pirkti kuo daugiau lietuviškų produktų, užaugintų Lietuvos ūkiuose – kiekviena mus pasiekusi daržovė ar mėsos produktas yra glaudžios partnerystės ir bendro darbo rezultatas. Taip mes galime užtikrinti aukščiausią jums siūlomų patiekalų kokybę.

 

 

 

 
SOCIALIAI ATSAKINGI
Kaskart pasirinkdami su kuo bendradarbiaujame, ką patiekiame mūsų svečiams ir kokias vertybes atstovaujame, įvertiname, kokią įtaką kiekvienas pasirinkimas daro mūsų aplinkai. Atsakomybė gamtai ir jos gerovei – svarbi mūsų vizijos dalis.

 

 

 PADIDINOME PORCIJAS
Kol kiti didina kainas, mes padidinome porcijas ir ingredientų kiekį. Dar didesni ir dar skanesni BIG burgeriai, BIG kebabai ir picos! (Vos telpa i ranką!)

Tęsti apsipirkimą Apmokėti